Apsilankyti Garmin-GPS.lt

Garmin-GPS.lt tai kokybiškos ir patikimos GPS įrangos el. parduotuvė, šias prekes, prieš įsigydami galite apžiūrėti ir parduotuvėje adresu Jonavos g. 204a, Kaunas.

Garmin tai amerikiečių firma užsiimanti GPS įrangos gamyba, jie siūlo patikimus ir itin kokybiškus GPS įrenginius. Garmin investuoja didelius pinigus į žemėlapių kūrimą bei jų tobulinimą, todėl gali pasiūlyti pačius detaliausius žemėlapius esančius rinkoje ir negana to jie investuoja į visų šalių žemėlapius vienodai neišimtis ir Lietuva. Tai vienintelis gamintojas kurio įrenginiai palaiko Lietuvos TOPO topografinį, Lietuvos OFFROAD ekelės ir Lietuvos miškų keliukų žemėlapius, detalesnių už pastaruosius tikrai nėra.

Siūlome laiko patikrintus bei naujausius įrenginius atitinkančius šių dienų poreikius bei ateities perspektyvas. Turime ekonominės, vidutinės bei aukščiausios Premium klasės įrenginių, todėl pažadame, kad išsirinksite Jums tinkamiausią. Neskubėkite pirkti, pasikonsultuokite su mumis, mes išklausysime Jūsų poreikius ir išrinksime optimaliausią variantą. Ne visada brangiausias bus geriausias Jums, primygtinai siūlome pasitarti net ir jei perkate ne iš mūsų, o tai darome visiškai nemokamai. Nemokančius pamokysime kaip optimaliai išnaudoti vieną ar kitą Garmin įrenginį.

Taip pat siūlome garantinio, pogarantinio remonto bei programinės priežiūros paslaugas.

Mes nesame Garmin atstovai, tačiau norime savo klientui pasiūlyti geriausią įrangą.

 • Apklausa

  Iš kur apie mus sužinojote?

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • Komentuokite

  Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

  *